שעווה בפנים

שעווה בפנים: כל מה שצריך לדעת

מעט מאוד אנשים התברכו בפנים נטולות שיער עודף, כמתנה מיוחדת של הטבע, אבל למרות הכרת התודה שלהם, נשים וגברים רבים מעדיפים שהפנים שלהם יהיו חלקות לחלוטין ונטולות כל סימן הכי קטן לשיער מיותר.

בעוד שהסרת שיער מהסנטר, צדי הלחיים והמצח אולי לא נחשבים כטיפולים פופולריים כמו שעווה באזורים אחרים בגוף, אנשים רבים עדיין פונים לאנשי מקצוע בתחום האסתטיקה כדי לקבל טיפולי שעווה בפנים, על מנת להבטיח את התוצאות המוקפדות הטובות ביותר.

כי הטיפולים לא פשוטים כמו שהם נראים

יש כמה אזורים קטנים בפנים שבהם השיער אינו גדל באותו כיוון, ועור הפנים רגיש במיוחד. חוץ מזה, אם התוצאות אינן משביעות רצון, אין איפה להחביא את הפנים כמו שאפשר עם טיפולי הסרת שיער בבתי השחי או ברגליים. אז בואו נדבר על יסודות טיפולי שעווה בפנים, כולל כל הפרטים הקטנים.

איך עובדת שעווה בפנים?

הקוסמטיקאית מתחילה את הטיפול עם חימום שעווה. כשהשעווה חמה (אך לא ממש רותחת), היא מורחת אותה עם מרית על פני השטח בפנים הרצוי להסרת השיער העודף. בשלב הבא היא מניחה רצועת בד על גבי השעווה ולוחצת אותה.

בשלב זה, באמצעות משיכת הבד, היא מסירה את זקיקי השיער בכיוון ההפוך לצמיחה. תנועת משיכה זו מסירה את השיער ישירות מהשורש, ובכך מתעכבת הצמיחה המחודשת. פשוט וקל.

זו השיטה המסורתית והישנה להסרת שיער מהפנים עם שעווה. בטיפולים מתקדמים יותר, אין צורך בהנחת בד או רצועת חבישה מיוחדת על הפנים. השעווה המחוממת מתקשה על הפנים, והקוסמטיקאית מסירה אותה, יחד עם השיער העודף, באמצעות משיכה אחת. שיטה זו מסודרת יותר ופחות כואבת.

הערת ביניים חשובה על הגבות

גם אם אתם מקבלים טיפולי לייזר או אינפרא אדום להסרת שיער מחלקים שונים בגוף, או אפילו מהפנים, כדי להסיר שיער מהגבות, למשל, תצטרכו לקבל טיפולי שעווה, כי כל גישה אחרת נחשבת למסוכנת.

כדי לקבל טיפול מנצח, יש כמה צעדים שאת צריכה להקפיד עליהם ביום הטיפול

עד המפגש אצל הקוסמטיקאית, אלו הצעדים שחשוב שתקפידי עליהם לפני שתקבלי טיפול שעווה בפנים:

  • הימנעות מחשיפה לשמש, כי השמש מגבירה את רגישות העור.
  • את יכולה להתקלח כרגיל, אבל הימנעי ממריחת קרמים. אם את חייבת, השתמשי בקרם עשיר בלחות, אבל הקוסמטיקאית תסיר את שאריות הקרם לפני הטיפול.
  • אל תגיעי מאופרת לטיפול.

יש הגבלות למועמדות מתאימה לטיפול שעווה?

רוב האנשים שיש להם שיער פנים לא רצוי, נחשבים כמועמדים מתאימים לטיפולי שעווה בפנים. אבל יתכן שכדאי להימנע מהטיפול, אם יש לכם עור רגיש או נטייה להתפתחות פצעונים. בנוסף, אם אתם צורכים את התרופות או החומרים הבאים, עדיף שתימנעו מהטיפול.

  • תרופות לדילול דם.
  • תרופות לאקנה.
  • תכשיר פילינג תרופתי.

אם אתם משתמשים במוצרים אלו, מומלץ להתייעץ עם הרופא לפני קבלת הטיפול, שכן הרכיבים במוצרים עשויים להגביר את רגישות העור.

איזה יתרונות יש לטיפולי שעווה בפנים?

נשים רבות מעדיפות להסיר את השיער העודף מהפנים, בבית, או אצל קוסמטיקאית מקצועית, באמצעות שעווה בלבד, בזכות היתרונות המשמעותיים:

אפשר להסיר שיער עודף במהירות משטחים גדולים

ראשית, שעווה בפנים נהדרת להתמקדות בשטחים גדולים, ואלו חדשות טובות לנשים שצריכות להסיר שיער עודף גם מצדי הפנים.

שלא בדומה לשיטות אחרות כגון מריטה, שעווה יכולה להיפטר מכמות גדולה של שיער בבת אחת, כלומר, הטיפול מהיר והכאב מינימלי, בהשוואה לפתרונות חלופיים.

תוצאות מעולות ומדויקות

למרות שהטיפול מסיר שיער משטח גדול בבת אחת, זוהי שיטה מדויקת מאוד. כשצריך להסיר שיער עודף מאזור שבו נדרשת יכולת מקצועית של דיוק, זהירות, ושרטוט מוקפד, כמו הגבות, למשל, שעווה יעילה יותר מכל שיטה אחרת.

שעווה בפנים מסירה גם את תאי העור המתים ופלומות שיער עדינות מאזור המצח, כך שניתן להסיר גם פלומות עדינות של שיער עודף מהפנים.

תוצאות ארוכות טווח

תוצאות טיפולי שעווה נמשכות בין שבועיים עד שישה שבועות, אבל ההשפעה משתנה מאדם לאדם בהתאם למחזור הפרטי של צמיחת השיער.

ללא קשר להבדלים, שעווה מבטיחה תוצאות ארוכות טווח יותר מהתוצאות שניתן להשיג עם הלבנת השיער, מריטה או גילוח, שבהן הצמיחה המחודשת מתרחשת בקצב גבוה יותר.

באיזה שהוא שלב, השיער מפסיק לצמוח

אחד הדברים הטובים ביותר בטיפול שעווה בפנים הוא שהטיפול לא רק מעכב צמיחת שיער חדש במשך מספר שבועות, אלא שעם כל טיפול השיער החדש צומח בכמות דלילה ופחותה יותר. כך שלאורך הזמן, השיער יפסיק לצמוח לגמרי!

עד שזה קורה, אנשים רבים שמקפידים על טיפולי שעווה קבועים שמים לב שהצמיחה המחודשת של השיער שלהם הרבה יותר עדינה והרבה פחות גלויה מכפי שהיה להם לפני שהתחילו את הטיפולים. מה שאומר שבשלב כלשהו כבר לא תצטרכו יותר טיפולי הסרת שיער.

בשורה התחתונה, התמחות בטיפולי שעווה דורשת תרגול ולימוד

לכן תמיד כדאי ללכת לאנשי מקצוע כדי לקבל טיפולי שעווה בפנים, כי הפנים הם כרטיס הביקור הברור והחשוב ביותר שלכם, וטעות אחת עלולה להיות מביכה במקרה הטוב או הרסנית במקרה הפחות טוב.

חשוב להבין איך להשתמש בשעווה כדי להשיג תוצאות מדויקות, באילו סוגי שעווה להשתמש, ואיך בדיוק לחמם אותה. קוסמטיקאיות ומטפלים אסתטיים מיומנים בגישות ובשיטות השונות של טיפולי פנים, עם תוצאות שנשארות לטווח הארוך, וכמה שפחות טעויות או מכשולים על הדרך.

רוצים לדעת מהו המבצע האחרון בתחום הסרת שיער?

רוצים לדעת מהו המבצע האחרון בתחום הסרת שיער?

גלילה לראש העמוד

ללא הסרת שיער, ככה אתם מרגישים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם מבצעים חמים