שיזוף אחרי לייזר

שיזוף אחרי לייזר: אתם יודעים שזה לא רעיון טוב, ובכל זאת

עוד מעט יגמר החורף והקיץ יגיע, ואתם תרוצו לים או לבריכה כדי להשתזף עד אובדן הכרה. אם התרחיש הזה מדבר אליכם, ואתם שוקלים לעבור טיפולי הסרת שיער בלייזר, אולי כדאי שתנצלו את חודשי החורף נטולי השמש כדי לקבל את הטיפולים.

הסרת שיער בלייזר הפכה במהירות לשיטה העיקרית להסרת שיער, מכיוון שהיא מציעה תוצאות ארוכות טווח ללא שיער. בלי בליטות וחתכים שנגרמים על ידי גילוח או שעווה, או כל הטיפולים שהיום נחשבים לנחלת העבר.

אבל שמש או שיזוף אחרי לייזר זה רעיון גרוע שמשפיע באופן שלילי על התוצאות, ובכל זאת אנשים רבים לא ממש מקפידים על הנחיות המטפלים, וחושבים שמדובר בהמלצה מוגזמת לחלוטין.

קודם כל בואו נבין למה לא מומלץ להשתזף גם לפני טיפול לייזר

שיזוף לא מומלץ לא רק אחרי טיפול לייזר, אלא גם לפניו. אנשים עם עור שזוף לא יכולים להתאים לטיפולים, כי הגוון הטבעי של העור שלהם עובר שינויים שמשפיעים על פעולת הלייזר.

במהלך טיפול הסרת שיער בלייזר, אור הלייזר נמשך אל פיגמנט כהה בזקיק השיער, והורס אותו כך שהוא אף פעם לא יגדל בחזרה. אם העור באזור המטופל שזוף, עלולה להתרחש צריבה או שינוי צבע בעור, והלייזר לא ימצא את הפיגמנט הנכון של העור.

עכשיו בואו נדבר רגע על שיזוף אחרי לייזר ומה הוא יכול לעשות לטיפולים שלכם

לכל אדם יש רגישות שונה בעור, ובמרפאות לייזר, הקלינאים המיומנים הרפואיים והמקצועיים ממליצים לכל מטופל על השיטה הטובה ביותר עבורו להסרת שיער, בהתאם לסוג צמיחת השיער העודף שלו.

עם ההערכה המקצועית והניסיון עם אלפי מטופלים במשך שנים, הם יודעים איך שיזוף משפיע על העור ועל התוצאות לפני ואחרי הסרת שיער בלייזר. לכן כדאי להקשיב להנחיותיהם, אחרת עברתם לחינם טיפולים ארוכים וכואבים.

למה כדאי לקבל את הטיפולים דווקא בחורף?

כי לאחר הסרת שיער בלייזר, מה שאתם הכי רוצים לעשות זה להציג את הגוף החלק, המשיי והיפה שלכם בכל מקום, עם בגדים חושפניים או בים ובבריכה. יחד עם זאת, שיזוף אחרי לייזר לא מומלץ במשך חודש לפחות לאחר הטיפול, כי חלק מהאזורים המטופלים יהיו רגישים, וחשיפה לאור שמש ישיר עלול להזיק לעור או לגרום לשינויי צבע.

לכן הטיפולים מומלצים בחורף, כשהמחשבה על בילוי בים או בבריכה עוד רחוקה, והגוף מכוסה בשכבות של בגדים רוב הזמן. אבל גם בחורף, ובמיוחד אם קיבלתם טיפולי הסרת שיער בלייזר על הפנים, חשוב להקפיד למרוח קרם הגנה חזק על מנת להגן על האזורים המטופלים.

הבונוס שמחכה לאנשים שלא חושבים שהנחיות הן רק המלצות

כשאתם נמנעים משיזוף אחרי הסרת שיער בלייזר, אתם משיגים כמה יתרונות חשובים. קודם כל, אתם משיגים את התוצאות היעילות והבטוחות ביותר מהטיפול. בלי הבדלי פיגמנטציה, בלי כוויות של העור הרגיש מהטיפולים, והכי חשוב, מחזור צמיחת השיער בין הטיפולים לא ייפגע.

שיזוף אחרי לייזר כרוך ביותר מפגשי טיפול כדי להבטיח שכל השיער שצומח בין הטיפולים יוסר לחלוטין.

ולא רק זה. חלקים מסוימים בגוף חשופים לשמש יותר מאחרים, כגון הזרועות והצוואר, כך שהמטפל יצטרך להשתמש בהגדרות עוצמה שונות על חלקי הגוף השונים, והפעלת חום בעוצמה חזקה עלולה לגרום לבעיות עור כמו למשל פריחה והופעת שלפוחיות. כך שאם אתם מתכננים לקבל טיפולי הסרת שיער בלייזר, התרחקו מהשמש.

ודרך אגב, זה נכון גם לגבי שיזוף בהתזה

אם הגעתם עד כאן ואתם חושבים לעצמכם: בסדר, אז אני לא אשתזף בשמש, הבנתי, אז אני אלך למכון שיזוף בהתזה וכך אמנע מהנזקים של השמש. אז לא. בואו תחשבו שוב. גם מפתרונות של שיזוף בהתזה צריך להימנע לפחות במשך חודש לאחר טיפול הסרת שיער בלייזר.

הסיבה היא שהעור עדיין מגורה מהטיפול וצריך להיות מטופל בעדינות. רק אחרי שכל האדמומיות והגירוי נעלמים לחלוטין, אפשר להשתזף, בשמש או במכון, כל עוד אין לכם עוד מפגש טיפול שמחכה לכם בחודש הבא.

אם בכל זאת החלטתם לקבל טיפולי הסרת בלייזר בקיץ

כדי שהדברים יהיו ברורים, ריכזנו עבורכם את כללי ה'עשה' ו'אל תעשה' הנוגעים לשיזוף אחרי לייזר,  ברשימה אחת:

  • הימנעו מחשיפה לשמש במשך שבוע לפני ואחרי טיפול הסרת שיער בלייזר.
  • לבשו בגדים ארוכים מבדים איכותיים שיכסו את כל האזורים החשופים כשאתם יוצאים לשמש.
  • חשוב לעקוב אחר מצב העור, לאתר כל שינוי פיגמנטציה או בעיית עור, ולטפל בהם מיד.
  • כשאתם בחוץ, הקפידו להיות בצל.
  • מה שלא תעשו, אל תירדמו בשמש!
  • אין להשתמש בכל סוג של שיזוף אחרי לייזר, כולל הסוגים המזויפים, למשך שבועיים לאחר הטיפול.
  • הקפידו למרוח ג'ל אלוורה באיכות טובה כל יום כדי להרגיע את העור ולקרר אותו.

העצה הכי טובה שלנו היא לחכות עם השיזוף עד תום הטיפולים

נכון, שיזוף אחרי לייזר לא יגרום לסכנת חיים, ובכל זאת, ההמלצה היא להקפיד להתרחק מהשמש עד תום הטיפולים, על מנת להשיג את התוצאות האופטימליות שאתם מחפשים.

ואם כבר נחשפתם לשמש במידה שעשויה להשפיע על תוצאות הטיפול, חשוב שתיידעו את המטפל, כך שהוא יוכל להתאים את עוצמת הלייזר.

 

רוצים לדעת מהו המבצע האחרון בתחום הסרת שיער?

רוצים לדעת מהו המבצע האחרון בתחום הסרת שיער?

גלילה לראש העמוד

ללא הסרת שיער, ככה אתם מרגישים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם מבצעים חמים