לייזר לשיער בהיר

לייזר לשיער בהיר: היום זה אפשרי

הסרת שיער בלייזר גדלה בפופולריות שלה בשנים האחרונות, ואם עד היום היא הייתה ידועה כשיטה שעובדת טוב יותר רק למטופלים עם עור בהיר ושיער כהה, היום הגיעה הטכנולוגיה החדשה ושינתה את המצב לטובת בהירי העור.

עד היום, מכשירי לייזר עבדו באמצעות פליטת אנרגיית אור שהפכה לחום כשהגיעה לעור. החום נספג על ידי הפיגמנטציה של זקיק השיער, וגרם לו להפסיק לגדול.

הסיבה שעד לא מזמן היה קשה יותר להסיר שיער ממטופלים עם גווני שיער בהירים יותר, הייתה חוסר פיגמנט בשיער, כי אור וחום מושכים צבעים כהים, כך שאם גדיל השיער היה חסר פיגמנטציה, ללייזר היה קשה מאוד לטפל בו.

אבל היום הסיפור שונה

הטכנולוגיות המתקדמות הזמינות היום בתחום, מאפשרות לבצע טיפולי לייזר לשיער בהיר, תוך שימוש בתדר רדיו אנרגיה מיוחד אשר ממזער את השימוש של האור ומסייע ללייזר לאתר את זקיק השיער בצורה יעילה יותר.

מכשיר הלייזר החדש נקרא קיו סוויטש יאג, והוא מאפשר הסרת שיער בהיר ודק יחסית. הוא פועל באמצעות הגדלת השימוש באנרגיה, אבל ללא הסיכון של פגיעה בעור.

אזורי טיפול נפוצים כוללים:

  • רגליים
  • בתי שחי
  • השפה העליונה
  • הסנטר
  • קו הביקיני.

היום אפשר להסיר שיער בלייזר, בהיר או כהה, מכל סוגי העור, וכמעט בכל מקום בגוף, למעט העפעפיים או הגבות, כי באזורים אלו קרן הלייזר תזיק לעיניים.

איך זה עובד?

בהתאם לעוצמת הלייזר המופעלת, והאזור המטופל בגוף, המטפל והמטופל מרכיבים משקפי הגנה מתאימים על מנת להגן על העיניים. כדי שהלייזר יעבוד על שיער בהיר, יש להשתמש בעוצמות גבוהות יותר של לייזר כדי למקד את השיער.

לייזרים מתקדמים שמיוצרים ברמה רפואית, מאפשרים למטפלים להשתמש בעוצמות גבוהות אלו בצורה הבטוחה ביותר, ולכן חשוב לקבל את הטיפולים במקום מוסמך ומורשה בלבד, ורק אצל מטפלים שעברו הכשרה לטיפולי לייזר לשיער בהיר.

הלייזרים החדשים מיוצרים כך שהם מתמקדים על שיער בהיר מבלי להתפשר על בטיחות העור, וגם ללא קשר לגוון העור. יש להם מערכות קירור מתקדמות מובנות ששומרות על טמפרטורת עור קרירה תוך הפעלת מינונים גבוהים של לייזר ממוקד, עמוק לתוך הזקיקים במשטחי הטיפול. בהתאם לעובי השיער, נקבעת כמות החום המופעלת על הזקיק מהלייזר.

למרות הבטיחות, עדיין חשוב להקפיד על אמצעי הגנה

כשהתהליך מסתיים, המטפל מניח חבילות קרח על האזור המטופל, או מורח על העור קרם נוגד דלקת או פשוט מתיז מעט מים קרים על מנת להקל על כל אי נוחות. למרות שהמכשירים החדשים מצוידים עם מכשיר מיוחד לקירור העור, עדיין, העור עבר טראומה לא פשוטה וחשוב לנקוט בכל הצעדים על מנת להגן עליו.

עם סיום מפגש טיפול, אתם יכולים לקבוע את הטיפול במרווח זמן של חודש עד חודש וחצי מאוחר יותר. כמו בכל טיפול לייזר רגיל, גם מפגשי לייזר לשיער בהיר נמשכים עד שהשיער מפסיק לצמוח.

כמה מפגשי טיפול צריך כדי להסיר שיער בהיר?

ניתן להשיג תוצאות מצוינות של לייזר לשיער בהיר, אבל זה פשוט עשוי לקחת קצת יותר זמן עד שמגיעים לתוצאה הרצויה. ברוב המקרים, נדרשים שמונה עד עשרה מפגשי טיפול, אבל כמות הטיפולים המדויקת הדרושה משתנה בין המטופלים.

במשך יום או יומיים לאחר כל מפגש טיפול, האזור המטופל ייראה וירגיש כאילו הוא צרוב. מגבונים לחים או חבילות קרח עשויות לעזור, אבל בגישת הטיפול המתקדמת, יתכן שאפילו לא יהיה בהם צורך. אם הטיפול בוצע על הפנים, אפשר לחזור להתאפר כבר למחרת.

למה לא להסיר שיער בשיטת אינפרא אדום?

כי מכשירים אלו עדיין אינם מיוצרים בטכנולוגיה שמתאימה לטיפול הסרת שיער בהיר. הטכנולוגיה שלהם אינה מזהה את זקיקי השיער הבהירים, נטולי החומר הכהה שנקרא מלנין.

במילים אחרות, קרני האור של מכשירי אינפרא אדום אינם מבחינים בין גוון השיער לבין גוון העור, ולכן לא ניתן יהיה להסיר את השיער הבהיר.

סיכונים? תקופת התאוששות? עוד משהו שחשוב לדעת?

במהלך חודש לאחר הטיפול, השיער המטופל נושר מהעור, ובתקופה זו חשוב גם להקפיד על מריחת קרם הגנה בין הטיפולים על מנת לסייע במניעת שינויים זמניים בצבע העור המטופל. נדיר שיתפתחו שלפוחיות, במיוחד עם השימוש במכשירים המתקדמים של לייזר לשיער בהיר, אבל יכול להיות שהם יופיעו, לצד תופעות לוואי אפשריות אחרות, כמו למשל נפיחות, אדמומיות וצלקות.

כל תופעות הלוואי האלה ייעלמו מעצמן במהרה, אם הן בכלל יופיעו, ונדיר עד לא סביר שיתרחשו סיכונים מסוג הצטלקויות קבועות או שינויים בצבע העור.

אז מה השורה התחתונה פה?

טיפולי לייזר להסרת שיער לצמיתות הם הטיפולים הכי יעילים ובטוחים היום, כל עוד הקפדתם לקבל את הטיפול אצל המומחים בלבד. רוב המקומות בגוף בהם מבוצעים הטיפולים, כרוכים בשישה עד עשרה מפגשי טיפול, למעט הסרת שיער מהשפה העליונה, שם נדרשים יותר מפגשי טיפול.

אז עם עד היום הייתם חלק מהציבור שנאלץ לחפש חלופות שונות להסרת שיער, בגלל שיש לכם שיער בהיר, היום אתם יכולים להצטרף לציבור הלקוחות המאושרים של המכונים להסרת שיער, וליהנות מטיפולים שמשיגים תוצאות מעולות לטווח הארוך.

רוצים לדעת מהו המבצע האחרון בתחום הסרת שיער?

רוצים לדעת מהו המבצע האחרון בתחום הסרת שיער?

גלילה לראש העמוד

ללא הסרת שיער, ככה אתם מרגישים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם מבצעים חמים