לייזר בפנים לגבר

לייזר בפנים לגבר: בידיים המקצועיות, התוצאות מושלמות

טיפולי הסרת שיער בלייזר לגברים נחשבים לפתרון מעולה לגברים שיש להם צמיחת שיער מוגזמת על הפנים, ברמה שאינה מתאימה להם, ואין להם רצון או זמן להתגלח מדי יום.

כי לא כל הגברים מגיבים טוב לצמיחת שיער עודף על פניהם, ובמקרים אלו, כשהמטרה היא להסיר את השיער המיותר לטווח הארוך, לייזר בפנים לגבר היא אחת השיטות היעילות שכדאי לקחת בחשבון, וכמובן להקפיד לקבל את הטיפול אצל אנשי מקצוע מיומנים, מוסמכים ומורשים בלבד.

במונחים של הדיוטות: מה זה בדיוק טיפול לייזר להסרת שיער?

קודם כל, אם שיקולי הבטיחות מעסיקים אתכם, חשוב שתדעו שמכשירי לייזר נחשבים כבטוחים לטיפולי הסרת שיער על הגוף או הפנים. מכשיר לייזר פולט קרן אור בעוצמה שונה, וניתן להשתמש בקרן אור זו על מנת לטפל במגוון של בעיות בריאותיות בעור, או כדי להשיג תוצאות אסתטיות, כמו הסרת שיער.

כדי לקבל טיפול לייזר בפנים לגבר, דרושה מיומנות ספציפית ומומחיות שכרוכה באימונים רבים עד השגת השליטה על המכשיר. במקרים רבים נשמעים דיווחים על אנשים שעברו טיפולי לייזר ללא השגת תוצאות משמעותיות, אבל ברוב המקרים גורמי בריאות כמו הורמונים, תורשה וגנטיקה הם שהשפיעו על התוצאות, ולאו דווקא יעילות הטיפול או מיומנות המטפל.

לא מתחילים טיפול לפני שמבינים היטב את ההשפעות וההשלכות

נשים עוברות טיפולי לייזר, אינפרא אדום או שעווה על הפנים או על חלקים רבים בגופן, מגילאים צעירים ביותר. אבל לגברים, הגישה הזאת יכולה להיות חדשה ודי מאיימת, כי לא כולם מבינים או יודעים היטב למה לצפות.

ולא רק זה. עור הפנים של גברים שונה לחלוטין מעור הפנים של נשים, ומה שמתאים לנשים, עשוי שלא להתאים לגברים. לכן חשוב לקבל ייעוץ מקצועי מקיף לפני הטיפול, כדי להבין אם אתם נחשבים כמועמדים מתאימים לטיפולי לייזר.

כמה הנחיות קטנות ואתם יכולים לצאת לדרך

אז הנה כמה הנחיות עיקריות שאתם צריכים לקחת בחשבון כשאתם עוברים כל צורה של טיפול לייזר:

מקבלים את הטיפול רק ממטפלים מנוסים ומורשים. מטפלים מיומנים ומנוסים מאוד יבטיחו את השגת התוצאות היעילות ביותר האפשריות של טיפול לייזר בפנים לגבר, כך שבטיחות ונוחות צריכות להיות תמיד בראש סדר העדיפויות שלכם.

אין איך להתחמק ממספר המפגשים הדרוש. לא תשיגו הצלחה של מאת האחוזים בהסרת השיער, לאחר טיפול אחד או שניים. נדרשים מפגשי טיפול רבים על מנת להבטיח את התוצאות שאתם רוצים להשיג, והשפעות הטיפול גם משתנות אצל כל אדם.

הסתכלו על הפנים שלכם היום. האם מופיעים עליהם:

  • כתמים חומים או אדומים?
  • יש לכם שומות?
  • בעיות עור?
  • או שיער לא רצוי?

החדשות הטובות הן שטיפולי לייזר בפנים לגבר מאפשרים להסיר, לתקן או לפחות לשפר באופן משמעותי כמעט כל פגם בפנים.

אל תהססו לשאול על תופעות לוואי אפשריות

המטפל יעריך את סוג צמיחת השיער העודף, ובמיוחד את גוון העור שלכם כדי לקבוע את תוצאות הטיפול, שינויי פיגמנט או כל תופעת לוואי אפשרית אחרת.

עובי השיער והאזור בפנים המבוקש לטיפול צריכים להיות מוערכים היטב על מנת להשיג תוצאות של השפעה לטווח הארוך.

טיפול קל, מהיר ויעיל, והשיער המיותר נעלם. להרבה זמן

לייזר בפנים לגבר הוא טיפול שמתבצע באמצעות הפעלת קרן לייזר שסורקת את האזור הרצוי להרחקת השיער. הלייזר פולט חום שמתחבר אל זקיק השיער, ומסיר אותו באופן שמונע צמיחת שיער חדש, ולכן השיטה נקראת הסרת שיער לצמיתות.

הלייזר פוגע בזקיקי השיער, אבל תאי השיער עדיין פעילים, ולכן יש צורך לחזור למספר טיפולים. צמיחת שיער מתרחשת במחזורים, אבל השיער החדש צומח במרקמים דקים ובכמויות קטנות הרבה יותר.

כמה פעמים צריך לחזור לטיפול?

כדי להשיג תוצאות טובות של הסרת שיער בלייזר לגברים, נדרשים בין שישה לעשרה מפגשי טיפול. כל טיפול נמשך בין חמש דקות לעשרים דקות, ויש להמתין כחודש עד חודש וחצי בין הטיפולים. גברים שיש להם שיער כהה ועור בהיר משיגים את התוצאות הטובות ביותר, וכמות השיער שמוסר בכל טיפול נקבע בהתאם לעובי העור.

כך, למשל, עור בית השחי הוא דק יותר מאזורים בפנים כגון הסנטר או הרקות, ולכן נדרשים יותר מפגשי טיפול.

אם כבר טיפלתם בפנים, יש עוד כמה טיפולי לייזר שאתם יכולים לקבל

למשל:

  • הסרת שיער ממקומות שונים בגוף.
  • דילול שיער בזקן או ברגליים.
  • הסרת שיער מהעורף.
  • טיפול בבעיות ורידים או נימי דם.
  • תיקון נזקי פיגמנטציה כתוצאה מחשיפה לשמש.
  • חידוד הנקבוביות ומרקם העור למניעת השפעת הזדקנות.

אז מה השורה התחתונה פה?

החורף הוא הזמן האידיאלי להתמודד עם בעיות לא רצויות ופגמים בפנים. אם אתם סובלים מבעיות עור או שיער עודף על הפנים, לכו להתייעץ עם איש מקצוע מומחה, קבלו הערכת טיפול, והחליטו בהתאם למידע שברשותכם.

אחרי הכול, לייזר בפנים לגבר הוא טיפול שמאפשר לכם לחדש את מראה הפנים בגישה שאינה פולשנית, בטוחה, ועם תוצאות לטווח הרחוק. למה לא לנצל את כל היתרונות הנפלאים האלה?

 

 

רוצים לדעת מהו המבצע האחרון בתחום הסרת שיער?

רוצים לדעת מהו המבצע האחרון בתחום הסרת שיער?

גלילה לראש העמוד

ללא הסרת שיער, ככה אתם מרגישים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם מבצעים חמים