לייזר בגב

לייזר בגב: הסרת שיער בשיטה הטובה ביותר

גב נטול שיער נראה חלק ונהדר, וההליך משפר גם את תחות הבגדים על העור, במיוחד כשמזיעים במהלך אימוני כושר. בעבר, אפשרויות הסרת שיער היו מוגבלות למדי, אך כיום יש מגוון רחב של פתרונות להסרת שיער ביעילות, במהירות, בבטחה ובמקרים רבים עם תוצאות לטווח הארוך.

אם אינכם בטוחים איזו אפשרות מתאימה לכם, סקירה זו תעזור לכם לקבל החלטה מושכלת לגבי שיטת הסרת שיער בגב באמצעות לייזר, ובחינת התאמת הגישה לצרכים הפרטניים שלכם.

הדינמיקה של צמיחת שיער מופרזת

שיער גדל כמעט בכל מקום על הגוף, עם מספר יוצאים מן הכלל בולטים, כגון השפתיים (לא השטח שמעל השפתיים), כפות הרגליים, כפות הידיים הפנימיות ורקמות צלקתיות. השיער על הגוף גדל במידה רבה כמו שהשיער צומח על הראש. האקדמיה האמריקנית לדרמטולוגיה קובעת שמחזור זה נמשך כחודש.

שיער חדש מתחיל לצמוח מן השורש של זקיק השיער, שבו כלי הדם מספקים לו חומרים מזינים. כששערה חדשה יוצאת מהעור, היא כבר מתה. הצפיפות ושיעור הצמיחה של השיער על הגב מוכתבים ברוב המקרים על ידי גנטיקה.

רמה גבוהה יותר של טסטוסטרון ידועה בקידום צמיחת שיער הגוף, וכתוצאה מכך, גברים מצמיחים ברוב המקרים יותר שיער על הגב שלהם, מאשר נשים.

גורמים לגידול צמיחת שיער על הגב

מגוון גורמים אחרים עשויים לקדם צמיחת שיער על הגב, כולל:

  • חוסר איזון הורמונלי.
  • שעירות יתר.
  • ליקויים בתפקוד בלוטת יותרת הכליה.
  • עלייה משמעותית במשקל לאחרונה.
  • תרופות מסוימות, כולל פרדניזון ודנאזול.

הסרת שיער בלייזר

שיטת לייזר בגב גדלה מאוד בפופולאריות שלה במהלך שני העשורים האחרונים. רופאי עור מדווחים ששיטה זו של הסרת שיער כרוכה בהפעלת לייזר שהורס את זקיקי השיער באמצעות החום. שיטה זו פועלת באמצעות מיקוד המלנין הנמצא בזקיקי השיער. בסופו של דבר, הלייזר פוגע בזקיק, ומונע צמיחה מחודשת בעתיד.

יתרונות לייזר בגב

למרות שגישה זו לא ממש נחשבת כפתרון קבוע להסרת שיער, טיפול לייזר בגב מפחית את צפיפות השיער עד שהצמיחה לטווח הארוך הופכת להיות כמעט בלתי מורגשת.

הסרת שיער בלייזר היא השיטה הטובה ביותר להסרת שיער לא רצוי על הגב, אומרים רופאי עור. אם השיטה מבוצעת כראוי עם סדרת הטיפולים הנדרשת, בדרך כלל בשישה עד שמונה מפגשים, אפשר להשיג ירידה של שמונים אחוזים בצפיפות השיער.

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, רוב הרופאים ממליצים על טיפולי תחזוקה שנתיים או דו שנתיים כדי לשמור על גב חלק נטול שיער.

חסרונות לייזר בגב

במהלך החיים, שיטת הסרת שיער באמצעות לייזר בגב עשויה להיות אפשרות טיפול חסכונית יותר מטיפולים רבים אחרים, אך העלות של מפגשי הטיפול יקרה. חסרון נוסף הוא הכאב הנגרם במהלך הטיפול.

למרות שלייזר אינו כואב כמו שעווה, המטופלים בהחלט מרגישים את צביטת הלייזר במהלך הרס זקיקי השיער. החלת קרם מרגיע לפני ההליך יכולה לעזור לאנשים בעלי עור רגיש.

רוצים לדעת מהו המבצע האחרון בתחום הסרת שיער?

רוצים לדעת מהו המבצע האחרון בתחום הסרת שיער?

גלילה לראש העמוד

ללא הסרת שיער, ככה אתם מרגישים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם מבצעים חמים