לייזר בבטן

לייזר בבטן להסרת פלומה מבית החזה עד המפשעה

הסרת שיער בלייזר היא ההליך היעיל ביותר להיפטר מקו מוזר זה של שיער על הבטן. אחרי הכול, בטן נטולת שיער מאפשרת לגברים להשוויץ בשרירי הבטן שלהם, ולנשים להתהדר בביקיני שמותאם באופן מושלם לבטן חלקה.

לגברים, הליך לייזר בבטן פופולארי ביותר בחודשי הקיץ, כשהם יוצאים לחופים. לנשים, הסרת השיער מהבטן עשויה להיות הכרחית בעקבות שינויים הורמונליים, כגון לאחר ההיריון או לאחר גיל המעבר. אך ללא קשר לגורמים או למניעים שלכם, ההליך עוזר לכם להיפטר מהשיער המיותר על הבטן!

לכן אתם יכולים להיפטר ממוצרי השעווה והחוטים להסרת השיער, ולהיפרד לשלם מפלומת השיער על הבטן. כמעט לצמיתות.

מהן העובדות על הסרת שיער בבטן?

שיער בטן עשוי להתרחש בסוגים שונים, בקו דק, או שהוא מופץ בפלומה עבה וגסה על פני כל הבטן. לרוב הגברים יש שיער על הבטן, אבל פלומת השיער הארוכה נפוצה מאוד גם בקרב גברים שאינם שעירים.

למרבה המזל, ניתן היום להיפטר בקלות רבה מהשיער המיותר, בכל כמות. הליך לייזר בבטן אורך כחמש דקות עד רבע שעה בלבד, להסרת שובל השיער. טיפולי לייזר מתבצעים במהירות ולאחר מספר מפגשים, השיער המיותר נעלם לחלוטין. כבונוס, שערות בודדות צומחות באופן טבעי לאחר מספר מפגשי טיפול, וגם הן מטופלות, ושיער חדש אינו צומח שוב!

איך נפטרים משיער בבטן?

כדי להסיר את שיער הבטן שלכם, תזדקקו למספר מפגשי טיפול, בהתאם לסוג השיער המיותר. הטיפולים חוזרים אחת לחודש וחצי עד שהשיער מפסיק לגדול. לאחר מכן יהיה צורך בטיפול אחד או שניים אחת לשנה.

מטופלים רבים מופתעים לגלות שהטיפול בפלומת שיער קצרה זו על אזור הבטן עשוי לכאוב מעט. אבל בהתאם לרמתה מיומנות של המטפל או המטפלת שלכם, הטיפולים מתרחשים כמעט ללא כאבים, אם מבוצע שימוש בקרם מרגיע או בטכניקת קירור העור.

לאילו תוצאות ניתן לצפות לאחר הטיפול?

לייזר בבטן מתבצע בשיטות העדכניות ביותר כדי לחסל את השיער המיותר על אזור הבטן. הטיפול פועל באמצעות פוטוטרמוליסיס, או אור להמרת חום. יתכן שבתום הטיפול יוותרו מספר שערות, אך הן תהיינה קלות ורכות יותר, ויטופלו שוב במפגש הבא.

הליך זה אידיאלי להדגשת היופי של גוף מעוצב וספורטיבי, והטיפול מתבצע באמצעות שימוש במערכת לייזר מתקדמת המתאימה לטיפול בכל סוגי העור, החל מעור בהיר מאוד, ועד לעור כהה מאוד.

למה לבחור בטיפול לייזר בבטן?

כי אתם רוצים להיראות במיטבכם, ומטרה זו ניתנת להשגה באמצעות לייזר בבטן המסיר את השיער המיותר מהגוף, מקו הביקיני כמו גם מהפנים והגב.

סיבה נוספת ולא פחות חשובה היא שאם המטרה היא להיפטר לצמיתות מהשיער המיותר, הגישה הנכונה היא טיפול לייזר, ולא גילוח, שעווה, או שימוש בחוט.

רוצים לדעת מהו המבצע האחרון בתחום הסרת שיער?

רוצים לדעת מהו המבצע האחרון בתחום הסרת שיער?

גלילה לראש העמוד

ללא הסרת שיער, ככה אתם מרגישים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם מבצעים חמים