אפילציה לגברים

אפילציה לגברים: כואב? לא כואב?

אפילציה היא טיפול הסרת שיער פופולרי בדרך כלל בקרב נשים, אבל בשנים האחרונות גם גברים התחילו להתעניין יותר ויותר בשיטות שעוזרות להם להשיג עור חלק נטול שיער עודף. ודי ברור למה. הם מגלחים את פניהם במשך שנים, ומעבר לטרחה, הזמן, והצורך לחזור על הגילוח מדי יום, יש את הסיכון של פציעות וחתכים.

אפילציה, לעומת זאת, היא שיטה שמאפשרת הרחקת שיער לטווח הארוך, בלי סיבוכים וכמעט בלי סיכונים. אז נכון שהטיפולים קצת כואבים אבל היי! מה זה קצת כאב לעומת גוף נטול שיער לתמיד?

אז האם כדאי לגברים לבחור אפילציה כשיטה להסרת שיער?

השיקול הראשון הוא שיקול הכאב. להבדיל מנשים, שהפנימו מגיל 12 שכדי להיות יפות הן צריכות להתרגל לטיפולי יופי כואבים, גברים מעדיפים להמשיך להתגלח לעד, למרות החסרונות הברורים: השיער צומח בחזרה תוך זמן קצר, בעובי גס שמתחיל עם פלומות שיער ממש דוקרות, רק כדי לא להתמודד עם שום גישה שכרוכה בקצת כאב.

אבל עם אפילציה, שמסירה את השיער מהשורש, כל פעם שמתרחשת צמיחת שיער חדשה, היא דלילה ודקה יותר, ומתרחשת בכמות פחותה באופן משמעותי.

כי ככל שמקפידים על מפגשי הטיפול, כך השיער צומח פחות, עד שלבסוף הוא מפסיק לצמוח כלל. אז כן. זה יתרון גדול. חוץ מזה, צריך לחזור למפגשי הטיפול רק פעמיים בחודש. אז גם אם הטיפולים קצת כואבים, הם הרבה יותר יעילים מטיפולי שעווה, ובטח שהם הרבה יותר יעילים מגילוח.

בואו נדבר קצת על הכאב באמת

אם אתם מאמינים שאתם יכולים לסבול את הכאב של ההתחלה, אחרי כמה זמן אתם מתרגלים אליו לחלוטין, וכשמביאים בחשבון את כל היתרונות, מבינים שאפילציה לגברים היא שיטת הסרת השיער הטובה ביותר.

גברים רבים שעברו את הטיפול מדווחים שהוא הרבה פחות כואב מטיפולי שעווה, למשל, ככה שכשתתחילו, וככל שתתמידו, תבינו שזה לא מפחיד כמו שזה נראה בהתחלה.

אתם בטח תוהים לעצמכם באיזה מקומות בגוף אפשר לקבל את הטיפול

אפילציה יכולה להתאים להסרת שיער מהאזורים הבאים:

  • הרגליים
  • הזרועות
  • החזה
  • הגב
  • העורף
  • בתי השחי
  • ואזורים רגישים אחרים.
  • (עוד בנושא: אפילציה כללית)

נשים יכולות לקבל טיפולי אפילציה גם על הפנים, אבל לגברים הטיפול לא מומלץ להסרת שיער פנים. בגלל צמיחת שיער גס וחזק במיוחד, כתוצאה משנים של גילוח, הכאב יהיה בלתי נסבל והטיפול עלול להזיק לעור הפנים, שהוא רגיש יותר מאזורים אחרים בגוף.

ועוד משהו

למרות שגם שעווה מסירה שיער מהשורש, השיער צומח שוב אחרי שלושה שבועות עד חודש, כך שיש צורך לחזור על הטיפולים שוב ושוב על מנת להשיג את המראה החיצוני המבוקש. אז אם אתם מחפשים טיפולים יעילים לטווח הארוך, ההמלצה הראשונה שלנו היא אפילציה.

גברים רבים, למשל, מחקים את הנשים שלצדם ותופסים פינצטה כדי להסיר שערות מיותרות מגופם. אבל כשהשיער העודף צומח להם על הרגליים או החזה, הם מבינים מהר מאוד שבשבילם, זה יותר מדי פינצטה כדי להשיג את התוצאות המבוקשות.

אז נכון, תצטרכו להתחייב למפגשי טיפול רבים

אבל בהשוואה לשאר השיטות, זוהי שיטה זולה להפליא, כי כשהשיער מפסיק לצמוח, הוא פשוט מפסיק לצמוח. לעד.

בניגוד ללייזר, למשל, שאמנם מרחיק את השיער לטווח הארוך, אבל נדרשים טיפולי תחזוקה קבועים. חוץ מזה, התוצאות פנטסטיות ואתם ממש תתאהבו במראה החדש שלכם.

אם השיער העודף מפריע לכם, פשוט טפלו בו. אל תוותרו ואל תשלימו עם המציאות כפי שהיא

אם יש לכם כמות מוגזמת של שיער על החזה, הגב, הכתפיים או הרגליים, המראה הזה פשוט צועק אפילציה לגברים. ולפני שניכנס להיבטים הטכניים של הטיפול, בואו נבהיר משהו חשוב נוסף.

בגלל ששיער גוף גברי הוא שיער עבה, גס, סמיך וצפוף, אתם צריכים לטפל בו לא רק מהשורש, ולא רק לצמיתות, כמו שאפשר עם רוב השיטות האחרות, אלא לתמיד, וזה מה שאתם מקבלים עם אפילציה. טיפול מסיבי ומקיף שהתוצאות שלו נמשכות לעד.

וכן, אתם יכולים לקנות מכשיר אפילטור ולבצע את הטיפול בעצמכם בבית, אבל:

מה אם תרצו להסיר שיער מהגב? תבקשו מחבר או מבת הזוג שיעזרו לכם? ואם הם יבצעו תנועה לא נכונה?

אז לא. אפילציה לגברים היא טיפול שמקבלים רק אצל המומחים, במקום שיש לו רישיון והסמכה לבצע טיפולים מסוג זה, ואצל מטפלים שיש מאחוריהם שנים של ניסיון בטיפולי הסרת שיער, עם התמחות לגברים.

מילת סיכום אחרונה אבל לא פחות חשובה

זכרו תמיד למרוח קרם לחות אחרי כל מפגש טיפול הסרת שיער באפילציה, כדי להרגיע את העור, שיחסית עבר טראומה לא פשוטה. ככל שהזמן עובר, יהיו לכם פחות סימנים אדומים על העור, אבל עדיין, תמיד חשוב להקפיד על השבת הלחות לעור, כמו גם להקפיד לבצע את כל הוראות המטפל.

אפילציה לגברים היא שיטת טיפול בטוחה והסיכונים נדירים, בלי שום זמן השבתה או התאוששות, אבל עדיין, לכו רק אל המקצוענים והישמעו להוראותיהם. התוצאות המדהימות לא יאחרו להגיע. (מוזמנים לקרוא על סימנים אחרי אפילציה)

 

רוצים לדעת מהו המבצע האחרון בתחום הסרת שיער?

רוצים לדעת מהו המבצע האחרון בתחום הסרת שיער?

גלילה לראש העמוד

ללא הסרת שיער, ככה אתם מרגישים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם מבצעים חמים